Son haberler
  1. ZİŞAN ÇZGE VOLEYBOLUN ALTINORDU’SUNDA!
  2. PINAR ve DAMLA KARAHAN VOLEYBOLUN ALTINORU’SUNDA!
  3. İZMİR SPOR GENÇLİK İL MÜDÜRÜ MURAT ESKİCİ’Yİ ZİYARET ETTİK
  4. ALTINORDU VOLEYBOL FİLENİN SULTANLARININ YANINDA
  5. DÜŞÜNÜR KOLEJİ İLE SPOR ve EĞİTİM İŞBİRLİĞİ ANLAŞMASI İMZALADIK

Teknik Ekip

Mehmet ÖZBEK

A Takım Başantrenörü

Asrın AKSOY

A Takım Yardımcı Antrenörü

Mustafa YILMAZ

A Takım Alan Antrenörü

Ahmet KIRBIYIK

Altyapı Antrenörü

Emre ÖZTÜRK

Altyapı Antrenörü

17 Ocak 1995 İstanbul doğumlu. Ege Üniversitesi Antrenörlük bölümü mezunu. Voleybol hayatına okul takımında başlayıp, Beşiktaş ve Galatasaray altyapılarında devam etti. Galatasaray ile 2009 yılında Küçükler Türkiye Şampiyonluğu yaşadı. 2011 yılında Bayrampaşa Tuna Lisesi okul takımı ile Türkiye 2.liği yaşadı. 2018 yılında Ege Üniversitesi ile Koçfest Üni Ligi şampiyonluğu yaşadı. 2016 yılı itibari ile sırasıyla K.S.K, Geleceğe Smaç projesi Gaziemir kampüsü, İstanbul Okyanus Koleji Spor Kulübü, tekrar Geleceğe Smaç Gaziemir kampüsünde antrenörlük yaptı. Evli bir çocuk babası. 12 Haziran itibari ile Altınordu’da Delta Koleji Altınordu Voleybol Salonu Sorumlu Antrenörü görevine başladı.

Emel DESTEK

Altyapı Antrenörü

Sude DANSİYE

Altyapı Antrenörü

2001 yılında İzmir’de doğdu. Katip Çelebi Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünde okumaktadır. Voleybol hayatına okul takımında başlayıp sırasıyla Hires, İzmir Voleybol, İzmir Güzelyalı ve DSİ Spor Kulüplerinde devam etti. 2017 yılında İzmir Voleybol Kulübü ile Büyük Bayanlar Şampiyonluğu yaşadı. 2020 yılı itibariyle sırasıyla Güç Spor Kulübü, İzmir Güzelyalı Spor Kulübünde antrenörlük yaptı. 31 Temmuz 2023 itibari ile de Altınordu’da Altyapı Antrenörü görevine başladı.

Mert Turan ÇİĞDEM

Altyapı Antrenörü

Işık CEVREM

Altyapı Antrenörü

Berke BATUR

Stajyer Antrenör

2002 doğumlu. Ege Üniversitesi Antrenörlük 3.sınıf öğrencisi. Voleybola okul takımıyla başlayıp Altekma bünyesinde gelişim sağlayarak antrenörlük kariyerine giriş yapmıştır. 1 Temmuz 2023 itibari ile Altınordu’da Yardımcı Antrenörlük görevine başladı.

Karya KASAPLAR

Stajyer Antrenör

Hüseyin Emir BAĞCI

Stajyer Antrenör

Melis KARAKAYA

Koordinatör

1998 doğumlu. Voleybol hayatına 2004 yılında İzmir Büyükşehir Belediyesinde başladı. Devamında İzmir Ekonomi Üniversitesi alt yapısında devam ederek Özateş, İzmirspor, Hires kulüplerinde oynadı. Üniversite sebebiyle voleybol hayatı sona erdi. Celal Bayar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü bitirdi. TVF’nin açmış olduğu antrenörlük kursuna devem eden Melis, Altınordu Spor Kulübü bünyesinde Koordinatörlük ve stajyer antrenörlüğü görevlerine devam etmektedir.

Demos

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin